Zajazd, Hotel, Restauracja - Mińsk Mazowiecki
Hotel i Restauracja - Zajazd Pod Różami - Wesela Mińsk Mazowiecki

Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu powita Państwa śpiew ptaków, zapach siana i rechot żab, a także olbrzymia różnorodność dzikiej zwierzyny.

To miejsce wymarzone wprost nie tylko na wypoczynek czy rekreację, ale także do pracy podczas organizowanych tu konferencji i szkoleń. Specjalnością kuchni naszej restauracji są potrawy z ryb słodkowodnych (własna hodowla), regionalne potrawy z grzybów, ziemniaków oraz przysmaki z runa leśnego. Wszystko przygotowane jest ze świeżych, naturalnych produktów.

Zajazd nad wodą

Zajazd nad wodą

Zajazd "Pod Różami"

Zajazd "Pod Różami" położony w malowniczej Dolinie Siedmiu Stawów (ok. 59 km od Warszawy), to miejsce na doskonały wypoczynek zarówno ciała jak i duszy.

Położony jest około 5 km za Kałuszynem, około 22 km za Mińskiem Mazowieckim, jadąc drogą na Terespol.

Specyficzny mikroklimat krainy tworzą: czyste powietrze, źródlana woda, stawy, oraz gęste sosnowe lasy. Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu powita Państwa śpiew ptaków, zapach siana i rechot żab, a także olbrzymia różnorodność dzikiej zwierzyny. Z restauracji roztacza się piękny widok stawów otoczonych bujną zielenią. To miejsce wymarzone wprost nie tylko na wypoczynek czy rekreację, ale także do pracy podczas organizowanych tu konferencji i szkoleń. Specjalnością kuchni naszej restauracji są potrawy z ryb słodkowodnych (własna hodowla), regionalne potrawy z grzybów, ziemniaków oraz przysmaki z runa leśnego. Wszystko przygotowane jest ze świeżych, naturalnych produktów.Wnętrza dwóch sal na wyższym poziomie utrzymane są w klimacie myśliwsko-rybackim. W większej znajduje się bufet, kominek oraz wyjście na duży taras z widokiem na wodę. Sala na niższym poziomie "Malinowa", urządzona w stylu dworskim, posiada taras położony bezpośrednio nad wodą.

Skontaktuj się z nami

© 2021 Zajazd Pod Różami
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem